5 žingsniai tolyn nuo paskolos

Šiame straipsnyje su ironijos gaidele aptarsime 5 aspektus, kurie gali Jums „padėti“ negauti paskolos internetu. Mūsų vardijami aspektai gali sukelti Jums šypseną, tačiau mes tikimės, kad jie padės geriau suprasti priežastis, dėl kurių galite negauti paskolos internetu. Kitaip tariant, šis straipsnis yra iš srities „Ką daryti, jeigu“ ir atsako į klausimą: „Ką daryti, jeigu nenorite gauti paskolos internetu?“.

Taigi trumpai ir su ironijos gaidele, pristatome rizikos veiksnius, į kuriuos atsižvelgdamos greitųjų paskolų įmonės gali neišduoti Jums paskolos:

  • Neadekvačios galimybės ir poreikiai;
  • Neigiama kredito istorija;
  • Nenuolatinis darbas;
  • Per mažai informacijos apie darbdavį;
  • Prieštaringa informacija.

Neadekvačios galimybės ir poreikiai

Pati tinkamiausia priemonė negauti paskolos internetu – iš anksto neplanuoti jos grąžinti. Todėl imkite pačią didžiausią siūlomą sumą su didžiausiais procentais.
Pasistenkite nevertinti šeimos biudžeto. Mėnesinė įmoka didesnė už Jūsų pajamas? Tai Jums – ne problema! Juk nekilnojamasis turtas pabrangs ir Jūs išlošite iš to. Todėl geriau iš viso neturėti nuovokos apie savo biudžetą.

Jeigu Jūs ne visiškai užtikrinti, atlikite paprastą apskaičiavimą. Apskaičiuokite mėnesines šeimos pajamas, likusias apmokėjus mokesčius. Išskaičiuokite būtinąsias išlaidas. Paimkite paskolą su mėnesinėmis įmokomis, kurios sudaro 60 % likusios sumos. Kad būtų patikimiau, paimkite 80-ies procentų likusios nuo atskaičiavimų sumos dydžio paskolą, tada gauti ją bus dar sunkiau, ką jau bekalbėti apie išmokėjimą…

Neigiama kredito istorija

Norint negauti paskolos, labai naudinga paimti nedidelę vartojamąją paskolą ir negrąžinti jos. Kad būtų patikimiau – pasielgti taip kelis kartus. Po to rašyti paskolos internetu prašymą toje pačioje įmonėje, kuriai negrąžinote senesnės paskolos.

Nenuolatinis darbas

Jeigu dirbate pastovioje vietoje jau ilgą laiką, Jūsų šansai gauti paskolą, neduok Dieve, ženkliai išaugs. Laimei, yra paprastas būdas ištaisyti šią situaciją – išeikite iš darbo ir pereikite į kitą darbovietę bandomajam laikotarpiui.

Per mažai informacijos apie darbdavį

Nepateikite jokių duomenų apie savo darbdavį – netgi trumpas aprašymas, pildant paskolos internetu prašymą, gali pakenkti ir Jums vis dėlto suteiks kreditą.
Neperspėkite savo boso apie tai, kad gali paskambinti iš banko ir paprašyti patvirtinti, kad Jūs iš tiesų dirbate šiame darbe. Kad garantuotumėte tai, kad negausite paskolos, duokite neteisingą darbovietės telefono numerį arba duokite fakso numerį – tegul pasikankina, jeigu taip nori kažką sužinoti…

Prieštaringa informacija

Negaiškite laiko išsamiam paskolų internetu anketų studijavimui – tiesiog rašykite ten, kas papuola! Svarbiausia, kad ši informacija prieštarautų tam, ką pateiksite dokumentaliai.

Dabar jau žinote, kaip negauti paskolos internetu…

…Tikimės, kad aukščiau pateiktų patarimų nesilaikysite ir pateiktą informaciją priimsite su sveika humoro doze. Galbūt atrodo, kad panašių klaidų tiesiog neįmanoma padaryti, kreipiantis dėl paskolos suteikimo internetu, bet Jūs nustebtumėte sužinoję, kiek žmonių, patys to nesuvokdami, įvykdo vieną ar net keletą, aukščiau pateiktų punktų ir įvykdo sąžiningai, nesismulkindami… Tad būkime sąmoningi ir atsakingi, kreipdamiesi dėl paskolos internetu.