5 žingsniai tolyn nuo paskolos

5 žingsniai tolyn nuo paskolos

Šiame straipsnyje su ironijos gaidele aptarsime 5 aspektus, kurie gali Jums „padėti“ negauti paskolos internetu. Mūsų vardijami aspektai gali sukelti Jums šypseną, tačiau mes tikimės, kad jie padės geriau suprasti priežastis, dėl kurių galite negauti paskolos internetu. Kitaip tariant, šis straipsnis yra iš srities „Ką daryti, jeigu“ ir atsako į klausimą: „Ką daryti, jeigu nenorite gauti paskolos internetu?“.

Taigi trumpai ir su ironijos gaidele, pristatome rizikos veiksnius, į kuriuos atsižvelgdamos greitųjų paskolų įmonės gali neišduoti Jums paskolos:

  • Neadekvačios galimybės ir poreikiai;
  • Neigiama kredito istorija;
  • Nenuolatinis darbas;
  • Per mažai informacijos apie darbdavį;
  • Prieštaringa informacija.

Neadekvačios galimybės ir poreikiai

Pati tinkamiausia priemonė negauti paskolos internetu – iš anksto neplanuoti jos grąžinti. Todėl imkite pačią didžiausią siūlomą sumą su didžiausiais procentais.
Pasistenkite nevertinti šeimos biudžeto. Mėnesinė įmoka didesnė už Jūsų pajamas? Tai Jums – ne problema! Juk nekilnojamasis turtas pabrangs ir Jūs išlošite iš to. Todėl geriau iš viso neturėti nuovokos apie savo biudžetą.

Jeigu Jūs ne visiškai užtikrinti, atlikite paprastą apskaičiavimą. Apskaičiuokite mėnesines šeimos pajamas, likusias apmokėjus mokesčius. Išskaičiuokite būtinąsias išlaidas. Paimkite paskolą su mėnesinėmis įmokomis, kurios sudaro 60 % likusios sumos. Kad būtų patikimiau, paimkite 80-ies procentų likusios nuo atskaičiavimų sumos dydžio paskolą, tada gauti ją bus dar sunkiau, ką jau bekalbėti apie išmokėjimą…

Neigiama kredito istorija

Norint negauti paskolos, labai naudinga paimti nedidelę vartojamąją paskolą ir negrąžinti jos.… Skaityti toliau >>

Ko neverta pirkti AliExpress, bet vis tiek dauguma perka

Ko neverta pirkti AliExpress, bet vis tiek dauguma perka

Daugelis iš mūsų mielai perka AliExpress svetinėje. Dažniausiai siuntiniuose į Lietuvą keliauja nebrangi ir pirkėjo akiai miela produkcija: virtuvės rakandai, namų dekoro elementai , telefonų dėkliukai, laidai ir apsauginiai ekranų stikliukai. Ne paslaptis ir tai, kad tarp milijonų parduodamų prekių nemažai ir visiškai niekam tikusių daiktų ar net šlamšto. Tokios prekės paprastai kainuoja centus, jų parduodama daug, o teigiamus atsiliepimus rašo kaina ir siuntos atvykimo greičiu patenkinti pirkėjai. Tad kokios tos prekės, kurios verčia stebėtis kinų verslumu ir žmonių patiklumu?

Augalų sėklos

AliExpress augalų sėklų skyriuje pirkėjų tikrai netrūksta. Tūkstančiai žmonių įsitikinę , kad Kinijoje yra išvestos mėlynos ar juodos spalvos braškių veislės, o pomidorai subrandina arbūzo dydžio vaisius. O kodėl gi nesurizikuoti ? Juk tokių ypatingų sėklų pakelis tekainuoja kelis centus. Gal tik akylesni įsižiūrėję į nuotraukas pastebės, kad visose tos pačios uogos, tik skirtingai „nuspalvintos Photoshop‘o teptukais“?

Metalo ir medžio apdirbimo įrankiai

Atrodo, visi žino, jog geri grąžtai, frezos ir kiti medienos bei metalo apdirbimo įrankiai yra brangūs. Todėl, kad sudėtingas ir brangus prietaisų ir jų priedų gamybos procesas ir naudojamos nepigios medžiagos, pavyzdžiui, specialūs metalų lydiniai. AliExpress parduotuvių nuotraukose taip pat puikuojasi gražutėliai auksu spindintys grąžtai – o dar labiau vilioja maža viso rinkinio kaina.… Skaityti toliau >>

Investavimas – vienas iš asmeninių finansų valdymo būdų

Investuodami „įdarbiname“ laisvas lėšas tam, kad jos ne tik būtų išsaugomos nuo nuvertėjimo, bet ir atneštų pelną. Nusprendus investuoti prieš akis atsiveria gan platus finansinių priemonių sąrašas. Investuoti galima į akcijas, obligacijas, investicinių fondų vienetus.

Taip pat galima įsigyti nekilnojamojo turto, kolekcinių vertybių, brangiųjų metalų ar akmenų. Galima investuoti į savo arba kitų asmenų verslą ar veiklą arba skolinti tarpusavio skolinamo ar sutelktinio finansavimo platformose.

Nuo ko pradėti

Nutarus investuoti, reikia pasiruošti. Visų pirmiausia reiktų stengtis suplanuoti išlaidas ir pajamas, o sutaupytus pinigus kaupti. Taip pat būtina pasiruošti neliečiamą rezervą – santaupas nenumatytiems atvejams. „Finansinė pagalvė“ turėtų būti tokio dydžio, kad netekus nuolatinių pajamų galima būtų išgyventi i 6 mėnesius.

Sutaupyti pinigai pravers ir netikėtai susirgus. Jei asmuo ar šeima turi finansinių įsipareigojimų, sukauptas neliečiamų santaupų rezervas turėtų būti dar didesnis. Patartina apdrausti dirbančių asmenų sveikatą bei gyvybę ir turtą. Be abejo, tuo pačiu metu nepamirštami ilgalaikiai tikslai ir taupoma būstui, vaikų mokslams, pensijai ir pan. Ir tik tada, jei po tokių operacijų dar lieka laisvų lėšų, jas galima investuoti.

Nekilnojamasis turtas ir pajamos

Daugelį vilioja patalpų nuomos verslas. Atrodo, įsigyti nekilnojamo turto ir rinkti pinigus iš nuomininkų yra pati patraukliausia investicija.… Skaityti toliau >>

Paskolos gavimo procesas XXI amžiuje ir kaip teisingai pasirinkti?

Paskolos gavimo procesas XXI amžiuje ir kaip teisingai pasirinkti?

Šiandien dauguma paslaugų persikėlė į virtualią erdvę. Dabar internetu galima ne tik pirkti, bet ir pasiskolinti lėšų, tarkim, patikusiai prekei įsigyti. Trumpai tariant, reikia pinigų – pinigų yra, nes pasiskolinti tapo paprasčiau nei paprasta.

Paskolos internetu – vienas greičiausių ir patogiausių būdų pasiskolinti pinigų net neiškėlus kojos iš namų – tereikia tik išsirinkti kredito įmonę, nes jų pasirinkimas šiuo metu tikrai didžiulis.

Finansiniai įsipareigojimai

Be abejo, nepamirškite, kad pasirinkę bet kokią finansavimo paslaugą, tuo pačiu prisiimate ir finansinius įsipareigojimus, ir jei jie bus vykdomi netinkamai, gali tekti mokėti delspinigius. Laiku nemokėdami įmokų galite susigadinti kredito istoriją, vėlesni bandymai pasiskolinti gali tapti brangesni, o negrąžinus paskolos laiku gresia priverstinis išieškojimas.

Trumpai aptarsime, kokiais kriterijais vadovaujantis pasirinkti paskolų teikėją ir kokius reikalavimus skolininkui kelia kredito davėjas.

Paskolos davėjo pasirinkimas

Prioritetu pasiūlymų gausybėje gali būti bankas, į kurio sąskaitą yra pervedamas jūsų darbo užmokestis. Kredito įstaiga, kurioje jau turite sąskaitą, gali pasiūlyti palankesnes skolinimosi sąlygas kitų teikėjų atžvilgiu.

Norėtumėte pasirinkti kitą įmonę? Paprasčiausiai rinkitės atmetimo principu, o radę identiškus pasiūlymus pasikliaukite nuojauta ir vartotojų atsiliepimais.

Rinkdamiesi kredito teikėją atkreipkite dėmesį į šiuos kriterijus:

  • Paskolos suteikimo greitis

Paraišką paskolai gauti internetinėje bendrovės svetainėje galima užpildyti bet kuriuo dienos metu, o  pinigai sąskaitą paprastai pasiekia per kelias valandas arba kitą dieną.… Skaityti toliau >>

Pašto paskolos: kokią finansinę naudą gauname mes?

Pašto paskolos: kokią finansinę naudą gauname mes?

Sutelkiant dėmesį į atitinkamas pašto funkcijas, galima gauti naudingą informaciją ne tik didesnės siuntos perdavimo tikslais, bet ir pageidaujamais finansinių sprendimų klausimais. Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Puoselėdama gilias tradicijas bei teikdama profesionalias paslaugas, įmonė neabejotinai užsitarnavo gyventojų pasitikėjimą. Paštas kas mėnesį aptarnauja tūkstančius klientų, o įsitvirtinant ir sparčiai plečiantis mokėjimo galimybėms ir paskolų prieinamumui, reikalingomis finansinėmis paslaugomis gali naudotis tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.

Kodėl verta skolintis pašto skyriuose?

Pašto skyriuose gali būti siūlomos papildomos paslaugos, kurios skiriasi priklausomai nuo šalies. Į finansines paslaugas, teikiamas pašte, įeina paskolos, pinigų perlaidos, automobilių lizingas, išmokų mokėjimas bei elektroninių siuntų pristatymas. „PayPost“ klientų aptarnavimo skyriuose ir paštuose vos per keliolika minučių galima pasinaudoti bankų ar lizingo bendrovių vartojimo kreditų, refinansavimo, autolizingo, pirkimo išsimokėtinai finansinėmis paslaugomis.

Gyventojai į „PayPost“ skyrius ateina dėl galimybės palyginti kelis teikiamų vartojimo paskolų variantus bei gauti informacijos apie paskolų teikimo sąlygas, ieškant palankiausių būsto remonto, automobilio įsigijimo ar kt. finansavimo galimybių.

Paskolų tipai ir kainos

Lietuvos pašto ir „PayPost“ klientų aptarnavimo skyriuose galima gauti vartojimo kreditą grynaisiais iki 3000 eurų, o pavedimu – iki 25000 eurų  (iki 96 mėnesių). Norint gauti kreditą reikia pateikti pasą arba asmens tapatybės kortelę.… Skaityti toliau >>

Greitųjų kreditų gavimas internetu – inovatyvus būdas, gelbstintis bedarbius

Greitųjų kreditų gavimas internetu

Gyvenimas yra itin permainingas ir dažnai finansiškai nestabilus. Kartais būna, jog mus užklumpa įvairūs netikėtumai ir stingdančios negandos, kurios priverčia suklusti bei sustabarėti nepalankios materialinės gerovės prasme. Kai pamatome, kad mūsų sąskaitos likutis atsiduria žemiau nulio, pradedame skubiai ieškoti būdų jam atstatyti. Tokiu atveju dažnai prireikia profesionalios pagalbos bei paramos siekiant atgauti visapusišką pinigų valdymo kontrolę.

Finansiniai sunkumai ir paskolos gavimas

Gyvenant šiais laikais nedarbo išvengti tapo praktiškai neįmanoma. Net ir turint geriausią darbą bei geriausią išsilavinimą, bent laikinai susidurti su nedarbu gali tekti kone kiekvienam. O turint omenyje ir tai, kad daugelis žmonių Lietuvoje tikrai neturi geriausių ir saugiausių darbų bei ne visi turi geriausią išsilavinimą, galima teigti, kad nemažai daliai lietuvių nedarbas yra labai reali problema. Taip greitasis kreditas nedirbantiems tampa tokių problemų sprendimo būdu.

Nedarbas dažnai siejamas su finansais ir jų trūkumu. Tokiu atveju tenka laviruoti tarp savo  sąskaitos su ribotomis pajamomis, kurias gauname iš nedarbo ar kitų šaltinių. Dėl COVID-19 protrūkio nedarbo lygis itin išaugo, tad dabar rinką užplūsta nedirbantys asmenys, ieškantys darbo. Šis beprecedentis pasaulinis įvykis visus tarsi įmetė į nežinomus vandenis. Kad užsitikrinti savo finansinį saugumą šiuo metu, jums gali tekti ieškoti paskolos, tačiau skubių paskolų paieška bedarbiams gali būti šiek tiek sudėtinga.… Skaityti toliau >>

Vartojimo paskolų naudojimas ir galimybės

Vartojimo paskolų naudojimas ir galimybės

Kiekvieno iš mūsų turimos lėšos gali būti naudojamos įvairiems tikslams, pradedant jau esančiomis įmokomis, baigiant ateities planais. Be abejonės, nors vartojimo paskolos taikomos universaliai ir gali palengvinti esamą situaciją bei padėti pasiekti užsibrėžtus tikslus, jos ne visada yra geriausias sprendimas.

Vartojimo paskolos gali būti naudingos ir problemiškos, todėl prieš pateikdami paraišką visada pasverkite pinigų skolinimosi pliusus ir minusus. Ar tai išspręs jūsų bėdas, pagerins jūsų gyvenimą ir sukurs geresnį finansinį vaizdą? Ar galite lengvai sau leisti mėnesinius mokėjimus ir ar mokesčiai bei finansavimo išlaidos yra pagrįsti? Jei visi jūsų atsakymai yra teigiami, asmeninės paskolos paėmimas gali būti tikrai protingas sprendimas.

Vartojimo paskolų galimybės

Vartojimo paskola yra kredito forma, kurią siūlo daugelis bankų, kredito unijų ir skolintojų internetu. Ar paskola jums naudinga, daugiausia priklausys nuo to, kiek išmintingai valdote skolinimąsi laikui bėgant. Asmeninė paskola gali padėti atlikti didelį pirkimą. Taip pat tai geras būdas konsoliduoti didelių palūkanų kredito kortelių skolas į vieną mažesnių palūkanų mokėjimą. Vartojimo paskolos palūkanų normos paprastai yra mažesnės nei mokėtumėte įsigydami kreditinę kortelę.

Verta pabrėžti ir tai, jog imant asmeninę paskolą ir mokant laiku galima sukurti teigiamą kredito istoriją, kuri prisideda prie daugelio kredito balų skaičiavimų. Atskiri skolintojai nustato savo palūkanų normas, todėl jūs galite gauti geresnę ar blogesnę palūkanų normą su tuo pačiu kredito balu.… Skaityti toliau >>

Finansinės saviizoliacijos ir pandemijos pamokos

Finansinės saviizoliacijos ir pandemijos pamokos

Covid -19 sukelta pandemija daug kam tapo lemtingu išbandymu. Pasirodė, kad ne visi buvome pasiruošę priverstiniams pokyčiams. Daugelis žmonių prarado darbą, sustojo verslas, pajamos tapo ženkliai mažesnės ir teko krapštyti juodai dienai sukauptas santaupas. Netgi ir tiems, kuriuos ši neganda aplenkė, įprastas gyvenimo ritmas vis tiek pasikeitė.

Sunku tiksliai prognozuoti, ar dar bus ir kada bus antroji sergamumo banga, tačiau jau galima daryti išvadas, kokias finansinio raštingumo spragas atskleidė 2020-ųjų pavasaris.

1. Atsargos juodai dienai

Prasidėjusi pandemija parodė, kad daugelis žmonių visiškai neturi jokių santaupų ir gyvena „nuo algos iki algos“. Tačiau net nepataisomi optimistai linkęs tikėti, kad viskas išsispręs savaime, turėtų apsidrausti.

Finansinė pagalvė gelbsti tada, kai ištinka bėda, kurios niekas nesitikėjo. Antra vertus, niekas nėra apsaugotas nuo ligos ar darbo praradimo. Todėl kiekvieną mėnesį nors ir menkutę dalį pajamų meskite į taupyklę. Santaupas galima laikyti kaupiamojoje sąskaitoje arba kaip atskirą indėlį.

2. Internetas ir finansiniai sprendimai

Saviizoliacijos metu daugelis suprato, kad daug įprastų kasdienių reikalų galima lengvai sutvarkyti ir neišeinant iš namų. Tiesa, garbaus amžiaus žmonėms tai buvo sudėtinga, bet ir jie greit išmoko kaip internetu apmokėti sąskaitas. O tiems, kas jau seniai naudojasi interneto teikiamomis paslaugomis, nebuvo jokių kliūčių nei užsisakyti prekes, nei pasiimti paskolą ar greitąjį kreditą.… Skaityti toliau >>