Kaip sukursim 4 milijonų Lietuvą?

Pirmas žingsnis
Kuriame bendruomenę. Pasaulio Lietuvos žemėlapyje pažymėk, kur esi, ir pranešk, kur giedosi „Tautišką giesmę“! Kviesk tą padaryti kitus pasaulio lietuvius ir rink taškus, kuriuos ateityje galėsi iškeisti į prizus.
Antras žingsnis
Pradedame bendrauti. Sukursime galimybę bendrauti, susirašinėti, publikuoti renginius, kurie bus matomi žemėlapyje, ir į juos kviesti aplink gyvenančius kaimynus lietuvius.
Trečias žingsnis
Kai įsitikinsime, jog mūsų ― 4 000 000, kartu imsimės veiksmų ir kursime Pasaulio Lietuvą. Kokia yra globali Lietuva ir kaip ji atrodo bežengiant į naują šimtmetį, spręsi ir tu!

LIETUVA 4.000.000

2018-aisiais mūsų laukia neeilinis vakarėlis ― trispalvei Lietuvai 100 metų! Visame Pasaulyje ją pažymėsime kaip niekad garsiai giedodami „Tautišką giesmę“

Kiekvienas lietuvis yra vertas būti pakviestas į tokią šventę. Tad kviesk visus pažįstamus lietuvius, ypatingai ― gyvenančius už šalies ribų, ir žymėkitės Pasaulio lietuvių žemėlapyje.

Taip pagaliau sužinosim, kiek yra lietuvių Pasaulyje, ir, nepriklausomai nuo savo koordinačių, visuomet būsime vieno paspaudimo atstumu vienas nuo kito. Susijungę skaitmeniniu būdu žengsim į tikrą pasaulio Lietuvą, kuri neturi sienų, kur nėra pusiau lietuvių ar išeivių, kur niekas neklausia, koks herbas ant tavo paso, ir kaip gerai tu moki lietuviškai. Kur Lietuva ― ne geografija, o bendruomenė, mintis, jausmas, žmogiškas ryšys.

Pasaulio Lietuvos žemėlapis
Pažymėk save