Pašto paskolos: kokią finansinę naudą gauname mes?

Sutelkiant dėmesį į atitinkamas pašto funkcijas, galima gauti naudingą informaciją ne tik didesnės siuntos perdavimo tikslais, bet ir pageidaujamais finansinių sprendimų klausimais. Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Puoselėdama gilias tradicijas bei teikdama profesionalias paslaugas, įmonė neabejotinai užsitarnavo gyventojų pasitikėjimą. Paštas kas mėnesį aptarnauja tūkstančius klientų, o įsitvirtinant ir sparčiai plečiantis mokėjimo galimybėms ir paskolų prieinamumui, reikalingomis finansinėmis paslaugomis gali naudotis tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.

Kodėl verta skolintis pašto skyriuose?

Pašto skyriuose gali būti siūlomos papildomos paslaugos, kurios skiriasi priklausomai nuo šalies. Į finansines paslaugas, teikiamas pašte, įeina paskolos, pinigų perlaidos, automobilių lizingas, išmokų mokėjimas bei elektroninių siuntų pristatymas. „PayPost“ klientų aptarnavimo skyriuose ir paštuose vos per keliolika minučių galima pasinaudoti bankų ar lizingo bendrovių vartojimo kreditų, refinansavimo, autolizingo, pirkimo išsimokėtinai finansinėmis paslaugomis.

Gyventojai į „PayPost“ skyrius ateina dėl galimybės palyginti kelis teikiamų vartojimo paskolų variantus bei gauti informacijos apie paskolų teikimo sąlygas, ieškant palankiausių būsto remonto, automobilio įsigijimo ar kt. finansavimo galimybių.

Paskolų tipai ir kainos

Lietuvos pašto ir „PayPost“ klientų aptarnavimo skyriuose galima gauti vartojimo kreditą grynaisiais iki 3000 eurų, o pavedimu – iki 25000 eurų  (iki 96 mėnesių). Norint gauti kreditą reikia pateikti pasą arba asmens tapatybės kortelę. Kai kurios kredito bendrovės išduoda kreditą ir pateikus leidimą nuolat gyventi Lietuvoje.

„Bigbank“ vartojimo paskolą galite gauti visuose „PayPost“ skyriuose.
Su „Bigbank“ galite įgyvendinti savo norus: suremontuoti būstą, įsigyti naujų baldų, atnaujinti buitinę techniką, išvykti atostogų ar sumokėti už mokslus. Paskolos suma į banko sąskaitą Lietuvoje bus pervesta tą pačią arba kitą banko darbo dieną.

„Credit24“ visiems klientams, besikreipiantiems dėl vartojimo paskolos „PayPost“ klientų aptarnavimo skyriuose, taiko nemokamą pirmosios įmokos atidėjimą 1 mėnesiui, taigi paskolą galima pradėti grąžinti tik po 2 mėnesių. „PayPost“ skyriuose „Credit24“ teikia vartojimo paskolas nuo 100 iki 5 000 eurų pervedant į banko sąskaitą per 15 minučių arba nuo 100 iki 1000 grynaisiais iš karto po sutarties pasirašymo. Paskolos grąžinimo terminas – nuo 1 iki 36 mėnesių.

Norėdami gauti vartojimo paskolą, rinkitės bendrovės „General Financing“ banko paslaugas. Paraiškos teikėjo mokumas bus operatyviai ir patogiai įvertintas vos per kelias minutes, o pasiskolinti galima nuo 50 Eur iki 25 000 Eur pervedimu ir iki 3 000 Eur grynaisiais.
Norint grąžinti paskolą anksčiau nei numatyta sutartyje tai galima padaryti be jokių papildomų mokesčių.

„Mokilizingas“ paslauga – vartojamoji paskola, kurią galite gauti ypač palankiomis sąlygomis.
Skolinama suma pavedimu nuo 100 Eur iki 10000 Eur, nuo 3 iki 60 mėnesių terminui, o grynaisiais pinigais – nuo 100 Eur iki 3000 Eur, nuo 3 iki 36 mėnesių terminui. Paskolos pavedimu sumą pervedama į bet kuriame Lietuvos banke esančią sąskaitą, o grynaisiais – išmokama iš karto.
Paskolą grąžinti galima ir anksčiau nei numatyta sutartyje be jokių papildomų mokesčių.

„Pinigai dabar!“ – tai „SB lizingo“ vartojimo paskolos paslauga, kuria galima pasinaudoti „PayPost“ skyriuose ir Lietuvos paštuose. Vartojimo paskolą galima gauti grynaisiais pinigais arba pavedimu į banko sąskaitą bet kuriame Lietuvos pašto arba „PayPost“ klientų aptarnavimo skyriuje. Sudarę vartojimo paskolos sutartį, grynaisiais galima gauti nuo 70 Eur iki 3000 Eur sumą, į savo banko sąskaitą – nuo 70 Eur iki 6000 Eur. Sutartį galima sudaryti iki 5 metų laikotarpiui.

„Vivus.lt“ teikia vartojimo paskolas, kurias galima gauti visuose „PayPost“ skyriuose greičiau nei per 15 minučių. Pageidauta suma išmokama grynaisiais iš karto po paraiškos patvirtinimo. Paskolos sumą galima rinktis nuo 100 Eur iki 5000 Eur, o paskolos terminą – nuo 3 iki 48 mėnesių. Prireikus  paskolos terminą galima pratęsti 1 mėnesiui.

„SMScredit.lt“ – teikia vartojimo kreditus, kuriuos galima gauti bet kuriame „PayPost“ skyriuje greičiau nei per 15 minučių. Pageidauta suma išmokama grynaisiais iš karto po paraiškos patvirtinimo. Kredito sumą galima rinktis nuo 50 Eur iki 600 Eur, o kredito terminą – nuo 14 iki 30 dienų. Prireikus, kredito terminą galima lengvai pratęsti 30 dienų, o jeigu pageidaujama kreditą grąžinti anksčiau – tai padaryti galima be jokių papildomų mokesčių.

„Paypost“ skyriuose teikiamas Verslui24 paskolos smulkiam verslui. Galimybė pasiskolinti iki 5000 eurų. Paraiškos pateikimas trunka vos kelias minutes. Tai patogus būdas gauti paskolą verslo reikmėms.