Miegamojo lova: kaip tinkamai išsirinkti?

Miegamojo lovos yra ne tik svarbiausias miegamojo kambario akcentas, bet ir labai svarbus baldas dėl kitų priežasčių. Juk būtent lovoje teks praleisti daugiausia laiko. Tad turbūt nenuostabu, jog daugelis nori tinkamai pasirinkti šį baldą. Tačiau pagal kokius kriterijus rinktis? Visų pirma, pasidomėkite rinkos kainomis ir skirkite biudžetą. Tokiu būdu galėsite tiksliai žinoti, kiek išleisti ir ko ieškoti. Sekantis kriterijus – dydis. Išmatuokite, kokia lova reikalinga. Taip pat nepamirškite, kad lovos gali skirtis ne tik išvaizda, bet ir kitais kriterijais, tad būkite atidūs ir rinkitės išrankiai. Nepamirškite, kad mažiausias kainas gali rasti internete. Tad jei norite sutaupyti, pirkite internetu.

Kokių lovų geriau nepirkti?

Miegamojo lovos gali būti labai įvairios, tad nenustebkite, jog tikrai nevisos tiks jūsų namams. Į kurias lovas geriau nesižvalgyti? Ko reikėtų vengti?

  • Ne paslaptis, jog visi mėgsta sutaupyti. Visgi kai kurie pasikliauti taupymo būdais, kurie visiškai neveiksmingi. Vienas jų – rinktis naudotus baldus. Deja, bet naudoti baldai ne tik nėra tinkamas pasirinkimas, bet ir greičiausiai teks labai pasigailėti išvaisčius pinigus. Tokia lova ne tik nebus kokybiška, bet ir greitu metu ją teks keisti. Tad jei norite sutaupyti, naudotos miegamojo lovos geriau nepirkti.
  • Dar vienas netinkamas pasirinkimas – nepatvarios lovos. Kai kurie renkasi pagal miegamojo lovos dizainą, o ne patvarumą. Deja, tokiais atvejais nereikia stebėti, kodėl lova greitai sulūžta. Miegamojo baldai turi būti ne tik gražūs, bet ir patvarūs.
  • Kai kurie mėgsta pirkti tai, kas tuo metu madinga. Visgi tendencijomis pasikliauti neverta dėl to, nes jos labai greitai keičiasi. Tad jei pirksite tai, kas šiuo metu populiaru, greičiausiai po kurio laiko pasigailėsite, kadangi tai ne tik nebebus populiaru, bet ir turbūt neatitiks jūsų poreikių.
  • Venkite baldų, kurie nėra praktiški. Rinkitės tik tai, kas jums patiks ir bus praktiška.
  • Labai svarbu rinkti tai, kas tiks jūsų namams. Pavyzdžiui, jeigu turite mažus namus, gal tuomet sofa-lova bus geresnis pasirinkimas nei įprasta lova? Būkite atidūs ir neskubėkite, jog pasirinktumėte tinkamiausią baldą.