Nepamirštamos žiemos atostogos Gudauri slidinėjimo kurorte

Vienas iš geriausių slidinėjimo kurortų Sakartvele – Gudauri. Sakartvelo Kaukazo kalnuose įsikūręs Gudauri slidinėjimo kurortas yra didžiausias, garsiausias ir labiausiai išvystytas slidinėjimo kurortas Kaukazo regione. Kalnų šlaitai slidinėjimo sezonu atgyja nuo gruodžio ir balandžio. Slidinėjimo kelionės į šį Sakartvelo slidinėjimo kurortą yra neužmirštamos. Kasmet vis daugiau slidinėjimo entuziastų atranda šį nuostabų Gudauri  slidinėjimo kurortą.

Geografinė padėtis

Gudauri slidinėjimo kurortas Sakartvele yra maždaug 120 km nuo Tbilisio. Jį lengvai galima pasiekti automobiliu. Važiavimas trunka apie 2–3 valandas (priklauso nuo eismo sąlygų). Rekomenduojama iš Tbilisio važiuoti Sakartvelo kariniu. Šios kelionės metu atsiveria nuostabūs Kaukazo kalnų vaizdai. Gudauri slidinėjimo kurortas Sakartvele yra 2 200 metrų virš jūros lygio. Gudauri slidinėjimo kurorte atsiveria nuostabūs kraštovaizdžiai.

Apgyvendinimas

Žiemos atostogas rekomenduoja praleisti Sakartvelo „Gudauri Lodge“ slidinėjimo kurorte. „Gudauri Lodge“ slidinėjimo kurortas yra vienas moderniausių ir aukščiausios kokybės slidinėjimo kurortų šalyje. Itin patogi slidinėjimo kurorto lokacija. „Gudauri Lodge“ slidinėjimo kurortas yra įsikūręs kalnų šlaituose, šalia slidinėjimo trasų. Šiame slidinėjimo kurorte patogu pėsčiomis nueiti iki restoranų, parduotuvių ir barų. „Gudauri Lodge“ slidinėjimo kurortas išsiskiria modernia aplinka bei išskirtine architektūra. Pro slidinėjimo kurorto Sakartvele langus atsiveria pasakiški kalnų vaizdai. Jaukus „Gudauri Lodge“ slidinėjimo kurorto interjeras kuria malonią atmosferą. Slidinėjimo kurorto Sakartvele svečiai gali mėgautis vidaus baseinu ir SPA,  burbuliuojančiu šiltu lauko baseinu, iš kurio atsiveria daugiau kalnų vaizdų. Maloniai laiką praleisti kviečia vietinis restoranas.

Gudauri kalnų šlaitai

Gudauris yra aukščiausias slidinėjimo sporto kalnų kurortas ne tik Sakartvele, bet ir visoje Rytų Europoje. Žemutinė kurorto dalis yra 1989 metrų virš jūros lygio, o lynų keltuvai pakils net 3276 metrų aukštyje. Gudauri kurorte yra dvidešimt trasų, suskirstytų į keturias Europos sudėtingumo klases ir pažymėtos spalvomis: žalia pradedantiesiems, mėlyna vidutinio lygio, raudona profesionalams ir juoda labai sunkioms klasėms. Jei neslidinėjate, vis tiek galite pakilti slidininkų keltuvu ir mėgautis fantastiškais vaizdais, ypač kai saulėta, o tada pakilti keltuvu atgal į viešbutį. Sezono metu kalnuose prie Gudauri sniego aukštis siekia nuo vieno iki dviejų metrų, o kartais ir daugiau.

Tradicinė virtuvė

Sakartvelas kviečia mėgautis unikaliais vietiniais patiekalais ir gėrimais. Gudauri slidinėjimo kurorte svečiai vaišinami labai gardžiais valgiais. Aromatinga tradicinė kartvelų virtuvė leidžia pasimėgauti nepamirštamais gastronominiais malonumais. Po aktyvių žiemos pramogų šalies svečiai gali paragauti sultingos ant grotelių keptos mėsos, aromatingų troškinių ir mėgautis nuostabiais desertais. Šią skonių kelionę paįvairina vietiniai vynai, kurie yra neatsiejama kultūros paveldo dalis Sakartvele.

Gudauri slidinėjimo kurortas atitinka aukščiausius tarptautinius kalnų slidinėjimo kurortų standartus. Gudauri slidinėjimo kurortas yra skirtas įvairaus lygio slidininkams. Slidinėjimas Sakartvele ir nepamirštama šio krašto žiema leidžia atrasti smagių nuotykių pasaulį. Kvapą gniaužiantys Sakartvelo kraštovaizdžiai įkvepia ir pakrauna gera energija.