Svetainės baldai: ką rinktis?

Svetainės baldai gali būti labai įvairūs, todėl gana sudėtinga nuspręsti, ką pasirinkti. Apžvelkite galimus pasirinkimus ir nuspręskite, kurie baldai bus jums tinkamiausi.

Minkšti kampai

Minkšti kampai puikiai tinka ne tik svetainės kambariui, bet ir miegamajam. Daugelis minkštų kampų gali būti išskleidžiami, todėl tampa sofa-lova. Dėl šios priežasties šie baldai ypač dažnai pasirenkami mažuose namuose, kur svarbu sutaupyti kuo daugiau erdvės.

Supami ir pakabinami krėslai

Supamas ir pakabinamas krėslas gali būti ne tik namų aksesuaras, bet ir labai patogus baldas. Jame galima ne tik ramiai skaityti knygą, bet ir dirbti kompiuteriu ar tiesiog ilsėtis. Tai puikus baldas ir kambario aksesuaras.

Svetainės spintelės

Svetainės spintelės padės jums sudėti visus daiktus ir tvarkingai juos laikyti. Atkreipkite dėmesį į tai, jog geriausia pirkti komplektus – tokiu būdu galėsite ne tik viską tvarkingai laikyti, bet ir sukurti nepamirštamą interjerą.

Lentynos

Jeigu į spintelės netilpo visi daiktai, tuomet būtinai pasirūpinkite lentynomis. Lentynos gali būti tiek pastatomos, tiek pakabinamos. Jos ne tik padeda sutalpinti daiktus, bet ir sutaupyti nemažai erdvės.

TV staliukai

TV staliukai skirti ne tik televizoriaus ar kompiuterio pastatymui, bet ir gali tapti kavos staliuku, jei tik to pageidausite. Būkite atidūs, rinkitės tą, kuris tiks prie likusių baldų.

Žurnaliniai staliukai

Žurnaliniai staliukai neretai pasirenkami dėl to, nes tampa puikiu aksesuaru. Dar geriau tai, jog ant šio staliuko galėsite padėti žurnalus, raktus ar bet kuriuos kitus daiktus.

Interjero detalės

Nepamirškite pasirinkti ir kitas interjero detales. Šiais laikais galima rasti įvairiausius gaminius – kilimus, laikrodžius ir kt., rinkitės tai, kas papuoš jūsų kambarį, o gal net padarys jį patogesniu. Visgi nepamirškite, kad interjero detales turite derinti prie baldų. Tad svetainės baldai turi jau būti įsigyti, kai ieškosite interjero detalių. Priešingu atveju gali būti, jog svetainės baldai ir interjero detalės nesutaps ir sugadinsite kambario interjerą. Tad būkite atidūs ir neskubėkite renkantis, tik tokiu atveju rasite tai, kas patiks.